آماج شمس

  شرکت بازرگانی آماج شمس از سال‌ها پیش فعالیت تجاری خود را در عرصه خدمات بازرگانی خارجی آغار نمود و پس از چندین سال سابقه درخشان در زمینه فعالیت‌های بازرگانی و تجاری و دارا بودن دفاتر فعال در کشورهای امارات متحده عربی و چین، در حال حاضر یکی از متخصصین در حوزه تجارت بین الملل محسوب می‌شود. این شرکت با گسترش محدوده تجاری خود با کشورهای کره جنوبی، چین، آلمان، انگلستان، امارات متحده عربی، عمان، ایالات متحده آمریکا و کانادا هم‌اکنون یکی از ارائه دهندگان خدمات بازرگانی در کشور مطرح می‌باشد.

   

  تخصص ما

  ترخیص کالا
  ثبت سفارش
  تخصیص ارز بانک مرکزی
  واردات کالا

  مشاوره

  مشاوره

  مرکز مشاوره آماج شمس در خدمت تجار گرامی می‌باشد. هدف این بخش ارائه مشاوره تخصصی در زمینه بازرگانی خارجی از جمله خرید خارجی، ترم‌های پرداخت ارزی، مشاوره در زمینه حمل و نقل بین‌المللی کالا، نحوه پرداخت‌های اعتبار اسنادی و واردات پرسودترین کالاهای وارداتی می‌باشد.

  حمل و ترخیص

  حمل و ترخیص

  خدمات گسترده آماج شمس در زمینه حمل و ترخیص و انجام کلیه امور کارگو از تحویل گرفتن کارتن ها و پالت های مشتریان از طرف حساب های چینی، شمارش کالا ها و بازرسی کالا ها و چک کردن بار هنگام بارگیری در چین و... از جمله خدمات آماج می‌باشد

  خریدخارجی

  خریدخارجی

  کافی است شما مشخصات کالا مورد نظر را به کارشناسان ما بدهید تا کارشناسان ما بهترین سورسها را پیدا کرده و پس از اعتبار سنجی اقدام به ثبت سفارش نمایند.

  شرکت آماج شمس با هدف ارائه خدمات تخصصی ترخیص کالا و اخذ ثبت سفارش واردات کالا و کد تخصیص بانک مرکزی تأسیس شده است. آماج شمس توانسته است سهم عمده­‌ای از بازار خدمات واردات در صنایع گوناگون از جمله مواد اولیه , ماشین‌آلات و تجهیزات الکترونیک را به دست آورد.

    اطلاعات تماس

    آدرس : مشهد ، بلوار احمدآباد ، نبش راهنمایی ۴ ، پلاک ۲ ، طبقه ۲ ، واحد ۶

  طراحی و بهینه سازی سایت توسط آماج شمس
  Copyright 2019-2021 All rights reserved ©